Αναλυτικά...
ΣυλλογοςTOTAL
1ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ"15 16.00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 25 16.10
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 20
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 1
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 16.10
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 3 16.20
7 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 17 16.20
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 8 16.30
9 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 16.30
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 11 16.30
11 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 10 16.40
12 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 13 16.40
13 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 8 16.50
14 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 5 16.50
15 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 13 16.50
16 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 7 17.00
17 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9 17.00
18 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 22
19 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 1 17.00
20 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 17.10
21 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6 17.10
22 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 10 17.10
23 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 8 17.10
24 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10 17.20
25 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 37 17.30
26 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΞΑΝΘΗΣ 2
27 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 11 17.40
28 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24
29 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1
30 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 8
31 ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΒΟΛΟΥ 10
32 ΑΚ ΕΛΛΑΣ 3 17.40
33 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ. 7
34 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 7 17.40
35 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 4 17.40
36 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 15 17.50
37 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12
38 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 32 17.50
39 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 13 18.00
40 ΑΣ TKD ΗΜΑΘΟΣ 5 18.00
41 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 14 18.10
42 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 19 18.20
43 ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 3
44 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9
45 ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ12
46 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2
47ΑΣ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3 18.20
48 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 8
49ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 10 18.30
50 ΑΣ ΚΟΑΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ 11
51 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10
52 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 18
53 ΑΟΓ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 2
54 ΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 5 18.30
55 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 18.30
56 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 19 18.40
57 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 18.40
5 8ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 18.40
59 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 10 18,50
60 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 18.50
61 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 18.50
62 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 1
63 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 9 18.50
64 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 6 19.00
65 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 13
66 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4
67 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1
68 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 2 19.00
69 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 7 19.00
70 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 1
71 ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 6
72 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 8 19.00
73 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Ν.ΖΙΧΝΗΣ 1 19.00
74 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 14 19.10
75 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 29 19.20
76 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
77 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21 19.30
78 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ.1 19.30
79 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1
80ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15
81ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 19.30
82 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 7 19.30
83 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 10 19.40
84 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4
85ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 4
86ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ 7 19.40
87 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 27 19.50
88 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 7 19.50
89 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 5
90 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 10 20.00
91 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2
92ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 20.00