Αναλυτικά...
1 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 15 15.00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 25 15.00
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 20
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 1
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 15.00
6ΑΣ ΑΕΤΟΣ 3 15.00
7 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1715.00
8ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 8 15.00
9 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 15.10
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 11 15.10
11 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 10 15.10
12 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 13 15.10
13 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 8 15.10
14 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 5 15.10
15 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 13 15.20
16 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 7 15.20
17 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9 15.20
18ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 22 15.20
19 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 1 15.20
20 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 15.20
21 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6 15.30
22ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 10 15.30
23ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 8 15.30
24 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10 15.30
25ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 37 15.30
26 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΞΑΝΘΗΣ 2
27 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 11 15.30
28 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24
29 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 1
30ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 8
31 ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΒΟΛΟΥ10
32ΑΚ ΕΛΛΑΣ 3 15.30
33 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 7
34 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 7 15.30
35 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 4 15.30
36 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 15 15.30
37 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ12
38ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 32 15.30
39 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 13 15.30
40 ΑΣ TKD ΗΜΑΘΟΣ 5 15.40
41 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 14 15.40
42ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 19 15.40
43ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 3
44ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9
45ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12
46 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2
47ΑΣ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3 15.40
48ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 8
49ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 10 15.40
50 ΑΣ ΚΟΑΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ 11 15.40
51 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10 15.40
52 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 18
53 ΑΟΓ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 2
54 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 5 15,40
55ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 15.40
56 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 19 15.40
57ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 15.40
58ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 15.40
59 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 10 15.40
60 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 15.40
61ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 15.40
62 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 1
63 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 9 15.40
64 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 6 15.40
65 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 13
66 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4
67 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1
68 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 2 15.50
69 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 7 15.50
70 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 1
71ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 6
72 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 8 15.50
73 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Ν.ΖΙΧΝΗΣ 1 15:50
74 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 14 16.00
75 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 29 16.00
76 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
77 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21 16.10
78 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 1 16.10
79 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1
80ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15
81 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 16.20
82 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO RO I7 16.20
83 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 10 16.30
84 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ
85ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 4
86ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ 7 16.30
87 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 27 16.40
88ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ7 16.40
89 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 5
90 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)10 16.40
91 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2
92ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ 16.45