ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

16 Νοε
Για την ζύγιση των αθλητών/τριων που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19/11/2021 ...
Αναλυτικά...

  Συλλογος      
1 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 13   17.00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 23    
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 10    
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 1    
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4   17.00
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 3   17.10
7 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 9   17.10
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 16   17.15
9 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1   17.20
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 14   17.20
11 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 3   17.30
12 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 9   17.30
13 ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 1   17.30
14 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 8   17.40
15 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 13   17.40
16 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 12   17.45
17 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  16   17.50
18 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 9    
19 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 7    
20 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 8   18.00
21 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 1   18.00
22 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2   18.00
23 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 30   18.10
24 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5   18.20
25 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15    
26 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 3    
27 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1    
28 ΑΚ ΕΛΛΑΣ 6   18.20
29 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1    
30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5   18.20
31 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 7   18.30
32 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3   18.30
33 ΑΣ ΕΞΕΛΙΞΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3    
34 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 16   18.30
35 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 28   18.40
36 ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2    
37 ΑΣ TKD ΗΜΑΘΟΣ 3   18.40
38 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 11   18.50
39 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 10   18.50
40 ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 13    
41 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12    
42 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13    
43 ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 6    
44 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  9   18.50
45 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 16    
46 ΑΣ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4   19.00
47 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  3    
48 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 1   19.00
49 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 17    
50 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4   19.00
51 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 11    
52 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 2   19.00
53 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12   19.00
54 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 18   19.10
55 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 5   19.10
56 ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6   19.20
57 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6   19.20
58 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1   19.20
59 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 26    
60 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 3   19.20
61 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 6   19.20
62 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 3   19.30
63 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12    
64 ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 9    
65 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3    
66 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 1   19.30
67 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 2   19.30
68 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 6   19.30
69 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 10    
70 ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 7    
71 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 6   19.30
72 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 10   19.30
73 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 27   19.40
74 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 5   19.40
75 ΑΣ ΠΑΟΚ 2   19.50
76 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3    
77 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7   19.50
78 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 3   19.50
79 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 4   19.50
80 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2    
81 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4    
82 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 9   19.50
83 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 11   19.50
84 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7    
85 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 15    
86 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1    
87 ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 1    
88 ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 8    
89 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  5   19.50
90 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 18   20.00
91 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 10   20.00
92 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 7   20.00
93 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 2    
94 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 10   20.00
95 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5   20.10
96 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ 2    

αρχειο ανακοινωσεων