ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

05 Φεβ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΖΥΓΙΣΗΣ ...
Αναλυτικά...

Α/Α Συλλογος TOTAL ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
1 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 15 17.00 15.00 15.00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 28 17.00 15.00 15.00
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 7   15.00 15.40
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 2   15.00 15.00
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8 17.10 15.10 15.10
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 5 17.10 15.10 15.40
7 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 17.15 15.10 15.10
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 26 17.20 15.10 15.40
9 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 4 17.25 15.15 15.15
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 17.25 15.15 15.15
11 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 30 17.25 15.15 15.15
12 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 4 17.30 15.15 15.40
13 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 9 17.30 15.20 15.40
14 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 3 17.35 15.20 15.40
15 ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 8   15.20 15.20
16 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 12 17.35 15.20 15.40
17 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 17.40 15.20 15.20
18 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 29 17.40 15.20 15.20
19 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 9 17.45 15.20 15.40
20 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  19 17.45 15.20 15.20
21 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 35   15.25 15.25
22 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 5 17.50 15.25 15.40
23 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 17.50 15.25 15.25
24 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10 17.50 15.25 15.25
25 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 6 17.50 15.25 15.25
26 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1 17.50 15.25 15.40
27 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 3 17.55 15.30 15.30
28 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 34 18.00 15.30 15.30
29 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΞΑΝΘΗΣ 2   15.30 15.40
30 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 10 18.05 15.30 15.30
31 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31 18.10 15.30 15.30
32 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 4   15.35 15.35
33 ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ 5 18.10 15.35 15.40
34 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 13   15.35 15.40
35 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 5   15.35 15.40
36 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10 18.15 15.35 15.40
37 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 9 18.15 15.40 15.40
38 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 4 18.15 15.40 15.40
39 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 15 18.20 15.40 15.40
40 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9   15.40 15.40
41 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 24 18.25 15.40 15.40
42 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 14 18.30 15.40 15.40
43 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 16 18.30 15.40 15.40
44 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 21 18.35 15.40 15.40
45 ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 10   15.45 15.45
46 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19 18.40 15.45 15.40
47 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10   15.50 15.50
48 ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 13   15.55 15.55
49 ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4   15.55 15.40
50 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  10 18.45 15.55 15.55
51 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 24   16.00 16.40
52 ΑΣ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3 18.45 16.00 16.40
53 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  13   16.00 16.00
54 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 23 18.45 16.05 16.40
55 ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9   16.05 16.40
56 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 33 18.50 16.10 16.40
57 ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 4 18.55 16.10 16.40
58 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 19.00 16.10 16.10
59 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 25   16.15 16.40
60 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1 19.00 16.15 16.40
61 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10 19.00 16.15 16.15
62 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 18 19.05 16.20 16.20
63 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14 19.10 16.20 16.40
64 ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 19.10 16.20 16.20
65 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 8 19.15 16.20 16.40
66 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6 19.15 16.20 16.20
67 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 19.15 16.20 16.20
68 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 30   16.25 16.25
69 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 10 19.15 16.25 16.40
70 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 9 19.15 16.25 16.40
71 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 8 19.20 16.30 16.40
72 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7   16.30 16.30
73 ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 16   16.30 16.40
74 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 7   16.35 16.40
75 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 5 19.20 16.35 16.35
76 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  2   16.35 16.35
77 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 9 19.20 16.35 16.35
78 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 17 19.25 16.40 16.40
79 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 11   16.40 16.40
80 ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 6   16.40 16.40
81 ΑΦΚΧ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4   16.40 16.40
82 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 12 19.30 16.50 16.40
83 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 4 19.30 16.50 16.40
84 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 39 19.35 16.50 16.40
85 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ 10   16.50 16.45
86 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4 19.40 16.50 16.45
87 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6 19.40 16.55 16.45
88 ΑΣ ΠΑΟΚ 6 19.45 16.55 16.45
89 ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑΣ 3   16.55 16.45
90 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1   16.55 16.45
91 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9 19.45 16.55 16.45
92 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 19.45 16.55 16.45
93 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 12 19.50 17.00 16.45
94 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 7   17.00 16.45
95 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 19.50 17.00 16.50
96 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5   17.00 16.50
97 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 7 19.50 17.05 16.50
98 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 11 19.50 17.05 16.50
99 ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 4 19.50 17.10 16.50
100 ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 5 19.50 17.10 16.50
101 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 25   17.15 16.50
102 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6   17.20 16.55
103 ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 19.50 17.20 16.55
104 ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 8   17.25 16.55
105 ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 8   17.25 16.55
106 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  8 19.50 17.25 16.55
107 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 30 19.55 17.25 16.55
108 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 12 19.55 17.30 16.55
109 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13   17.30 17.00
110 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11 20.00 17.35 17.00
111 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 4   17.40 17.00
112 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3 20.00 17.45 17.00
113 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 28 20.00 17.50 17.00
114 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6   17.55 17.00







































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































108 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 12 19.55 17.30 16.55
109 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13   17.30 17.00
110 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11 20.00 17.35 17.00
111 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 4   17.40 17.00
112 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3 20.00 17.45 17.00
113 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 28 20.00 17.50 17.00
114 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6   17.55 17.00

αρχειο ανακοινωσεων