ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

15 Απρ
1 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2019 Π/Κ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 22-24 Απριλίου 2019 ...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/4/2019  ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Π/Κ, ΠΠ/ΠΚ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ  22/4/2019
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30
 
ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30 

ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ  23/4/2019
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30

ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30

ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ  24/4/2019
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005      
ΚΑΝΑΚΑΡΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΤΖΕΛΗ  ΜΑΡΙΑ  Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΝΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (05)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006      
ΑΒΔΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -29 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΝΤΡΟΥΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΝΤΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΠΙΠΕΡΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ  +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (06)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007      
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" -30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΜΑΣΤΟΡΑ  ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -37 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΚΛΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΙΖΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ -41 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΝΤΑΝΗ  ΣΟΦΙΑ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -45 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΣΓΟΡΟΥΔΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -49 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΡΙΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ +53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΖΕΡΕΝΙΔΗ  ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ +53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (07)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008      
ΓΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -27 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΚΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -37 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΚΛΑΚΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" -41 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ -45 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΠΑΟΚ -53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΑΖΟΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (08)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009      
ΔΗΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -24 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -27 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΦΑΡΜΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΄-30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΠΑΠΑΠΑΓΚΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΠΑΠΑΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -37 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΚΥΡΟΥ ΧΡΥΣΗ  ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" -41 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ -45 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
ΕΛΕΖΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" +53 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (09)
 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ 2005      
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -45 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΣΤΑΘΗΣ ΟΣΙΠΟΦ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -53 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΖΕΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -65 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ +65 ΠΑΙΔΩΝ (05)
ΠΑΙΔΩΝ 2006      
ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΄-33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΣΥΝΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΚΟΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -45 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΒΟΥΡΓΑΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -57 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ  -61 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΧΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ +65 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΞΑΝΘΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (06)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007      
ΣΙΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΔΟΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -37 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -41 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΒΙΝΤΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -49 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -53 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΜΑΥΣΗΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -57 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +57 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (07)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2008      
ΣΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -27 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ  -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΚΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΜΠΑΊΔΩΝ (08)
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ  -41 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΛΟΓΟΤΡΙΒΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -49 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -49 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ  -53 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -59 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ +59 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (08)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2009      
ΠΑΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΣ JEON SA ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΤΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΚΑΤΙΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -33 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ  -37 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΤΟΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ -41 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΜΑΝΑΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ -49 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -53 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ -57 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ +57 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (09)

αρχειο ανακοινωσεων