ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

16 Ιαν
ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ 1ου ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


Ωραριο ζύγισης αθλητών/τριων για τις ημέρες του 1ου Προκριματικου 2019 ...
Αναλυτικά...

Οσοι σύλλογοι επιθυμούν, μπορουν να ζυγίσουν αθλητές και αθλήτριες για όλες τις ημέρες, την Πέμπτη



ΠΕΜΠΤΗ






ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 16.00

ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 1 16.00

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 1 16.00

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 7 16.15

ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 1

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 6 16.30

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 3 16.30

ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 16.35

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 8 16.40

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 16.45

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 16.45

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 3 16.50

ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 1

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 16.55

ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 5

ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  1 17.00

ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 3 17.10

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 17.10

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 17.20

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 3

ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 17.30

ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 3 17.40

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 8 17.45

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 17.50

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 1 17.55

ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 3 18.00

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2

ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 3

ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2

ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2

ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 2 18.05

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  2

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 18.10

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 4

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 6 18.15

ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 18.15

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 6

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 18.20

ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 1 18.25

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 3 18.25

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 1

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1

ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 18.30

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1 18.35

ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 4 18.40

ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 8 18.40

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 18.50

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 18.55

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 5 19.00

ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 19.10

ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 2 19.10

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 2 19.15

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2 19.25

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 8 19.30

ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 1

ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  3 19.35

ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 8 19.40

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 3 19.45

ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3






 





ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ






ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3 16.00

ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 1 16.00

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 2 16.00

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 19 16.10

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 1 16.15

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 5 16.15

ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 16.20

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 10 16.20

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 13 16.20

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 16.25

ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 3 16.25

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 5 16.30

ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 10 16.35

ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 5

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 13

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 16.40

ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 5

ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5 16.40

ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  3 16.45

ΑΣ ΑΕΤΟΣ 2 16.45

ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 3 16.50

ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 3 16.50

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 4 16.55

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14 17.00

ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 1

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 8 17.00

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 4

ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ 1 17.05

ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 2

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4 17.10

ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 1 17.10

ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 6 17.10

ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 9 17.15

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 8 17.15

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 1 17.20

ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 4 17.20

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1

ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 3

ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3

ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1

ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 7 17.20

ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  7 17.25

ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  7

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13

ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 17.30

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 17.30

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 11 17.35

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 7

ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 7 17.40

ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 17.45

ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 17.45

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 17.45

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 7

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 4 17.50

ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 3 17.50

ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 5 17.55

ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 4 18.00

ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 3 18.05

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 8

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 1 18.05

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 6 18.10

ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 18.10

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1 18.15

ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1 18.15

ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 5 18.20

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4 18.20

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 18.20

ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 12 18.25

ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ 9

ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 18.25

ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 4 18.30

ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 3 18.30

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 7 18.30

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 6 18.30

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 8 18.35

Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3

ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 3

ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 4

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 22 18.40

ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  4 18.45






 

ΣΑΒΒΑΤΟ






ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 16.00

ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 2 16.00

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 3 16.00

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 18 16.10

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 6 16.10

ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 16.10

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 3 16.10

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 4 16.15

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1 16.15

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 16.15

ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 1 16.20

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 6 16.25

ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 12 16.25

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 10

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 16.30

ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3

ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3 16.30

ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  4 16.30

ΑΣ ΑΕΤΟΣ 1 16.30

ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 4 16.35

ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 4 16.35

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 6 16.35

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 25 16.40

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 16.40

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 5

ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ 3 16.40

ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 4

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5 16.40

ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 1 16.40

ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 5 16.45

ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 7 16.45

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 16.45

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 3 16.50

ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 4 16.50

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5

ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 5

ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 4

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2

ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 10 17.00

ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 1

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 17.05

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 8 17.10

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 7

ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5 17.15

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 7 17..15

ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6 17.20

ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 17.20

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 17.25

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 8

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 3 17.30

ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 1 17.30

ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 7 17.35

ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 5

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 6 17.40

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 6

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 3 17.45

ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 17.45

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1 17.55

ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 17.55

ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 4 18.00

ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 4 18.00

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 18.10

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 18.10

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 16 18.15

ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ 4

ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 18.15

ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 1 18.25

ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 2 18.25

ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 2 18.30

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 6

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 1 18.30

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 6 18.30

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 15 18.35

Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1

ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 18.40

ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 2

ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  1 18.45

ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 5 18.45

ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 1

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 7 18.50

ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  1 18.55




αρχειο ανακοινωσεων