ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

07 Ιαν
5 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2018 Α/Γ & Ε/Ν

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 10/1/2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.
ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Ε/Ν, Α/Γ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

 ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  12/1/2019
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  10.00 –11.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  12.00  – 13.30

ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  17.00 –18.30 

ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  19.00  – 20.30 

ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 13/1/2019
ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ 09:30-11:00
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ 11:30-13:00

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
2 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -57 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -62 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001      
1 ΣΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
2 ΜΑΡΤΙΝΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
7 ΞΑΝΘΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002      
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
8 ΣΥΡΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003      
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
2 ΜΙΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
6 ΤΣΑΛΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
7 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
8 ΦΡΑΓΓΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
9 ΛΕΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
10 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
11 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΑΝΔΡΩΝ      
3 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -58 ΑΝΔΡΩΝ
7 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -74 ΑΝΔΡΩΝ
11 ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -87 ΑΝΔΡΩΝ
  ΕΦΗΒΩΝ 2001      
1 ΜΠΕΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -45 ΕΦΗΒΩΝ 01
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ  -48 ΕΦΗΒΩΝ 01
6 ΠΛΑΛΗΣ    ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -63 ΕΦΗΒΩΝ 01
7 ΖΗΣΗΣ  ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ 01
8 ΜΠΡΟΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -68 ΕΦΗΒΩΝ 01
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ 01
  ΕΦΗΒΩΝ 2002      
4 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -55 ΕΦΗΒΩΝ 02
5 ΔΟΥΚΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -59 ΕΦΗΒΩΝ 02
6 ΘΟΛΙΩΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ  -59 ΕΦΗΒΩΝ 02
7 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -63 ΕΦΗΒΩΝ 02
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ 02
9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -73 ΕΦΗΒΩΝ 02
10 ΖΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΛΚΙΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ -73 ΕΦΗΒΩΝ 02
  ΕΦΗΒΩΝ 2003      
1 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -45 ΕΦΗΒΩΝ 03
4 ΠΛΟΣΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -51 ΕΦΗΒΩΝ 03
6 ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -59 ΕΦΗΒΩΝ 03
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ 03

αρχειο ανακοινωσεων