ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

12 Δεκ
ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ 13/12/2018 ...
Αναλυτικά...

3ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α/Γ)(Ε/Ν)(Π/Κ) 2018





Συλλογος TOTAL
1 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 10 17.00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 32
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 11
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 4
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7 17.00
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 5 17.00
7 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 17.00
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 24 17.00
9 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 8 17.10
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6 17.10
11 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 17 17.10
12 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 6 17.20
13 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 3 17.20
14 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 9 17.20
15 ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 6 17.25
16 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 8 17.25
17 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 17.30
18 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 13 17.30
19 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 6 17.35
20 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  9 17.35
21 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 26
22 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 8 17.40
23 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 17.40
24 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14 17.45
25 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 4 17.45
26 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1 17.50
27 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 17.50
28 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 24 17.50
29 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 14 18.00
30 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25
31 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 11
32 ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ 3 18.05
33 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 14
34 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 5
35 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6 18.05
36 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 8 18.05
37 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 7 18.10
38 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 12 18.15
39 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11
40 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 23 18.20
41 ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14
42 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 29 18.30
43 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 16 18.40
44 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26
45 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13
46 ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 7
47 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  9 18.45
48 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13
49 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  12
50 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 15 18.45
51 ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4
52 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20
53 ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 9
54 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5 18.50
55 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 19
56 ΑΜΠΓΟ "Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ" ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2
57 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8 18.50
58 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 12 18.55
59 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 7 19.00
60 ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8 19.00
61 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 15 19.05
62 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ 6
63 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4 19.10
64 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 17
65 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 17 19.15
66 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 8 19.20
67 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 6 19.20
68 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9
69 ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 12
70 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 9
71 ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 12
72 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 3 19.25
73 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  7
74 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 2 19.25
75 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 14 19.25
76 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 12
77 ΑΦΚΧ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4
78 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 15 19.35
79 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 4 19.35
80 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 27 19.40
81 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ 14
82 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3 19.45
83 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 9 19.45
84 ΑΣ ΠΑΟΚ 10 19.45
85 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3
86 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11 19.45
87 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 19.50
88 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 8 19.50
89 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 9
90 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 19 19.50
91 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9
92 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 2 19.55
93 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 6 19.55
94 ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 3 20.00
95 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 5
96 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11
97 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7
98 ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 4
99 ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 14
100 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  7 20.00
101 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 28 20.00
102 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 16 20.00
103 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13
104 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18 20.05
105 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 2
106 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3 20.05
107 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 32 20.10
108 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5
     


1136

αρχειο ανακοινωσεων