ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

05 Νοε
Αναλυτικό πρόγραμμα τρίτης προπόνησης κλιμακίου Α/Γ & Ε/Ν ...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 8/11/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.
ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Ε/Ν, Α/Γ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

 ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  10/11/2018
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  11.00 –12.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  13.00  – 14.30

ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  17.00 –18.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  19.00  – 20.30 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  10.00 – 11.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  12.00  – 13.30

ΓΚΡΟΥΠ Α`

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -57 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7 ΠΕΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -62 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -62 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ -67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΜΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΜΟΡΦΩ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ +73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ





  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001      
1 ΣΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
2 ΜΑΡΤΙΝΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
3 ΠΕΚΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
5 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
6 ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
7 ΞΑΝΘΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
8 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΙΗΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
9 ΒΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01
10 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01





  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002      
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
5 ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
6 ΓΙΟΜΑΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
7 ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
8 ΣΥΡΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02
11 ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02





  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003      
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
2 ΜΙΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
5 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
6 ΤΣΑΛΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
7 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
8 ΦΡΑΓΓΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
9 ΛΕΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
10 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
11 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03
12 ΜΠΟΠΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

ΓΚΡΟΥΠ Β`

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -53 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -58 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -58 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -63 ΑΝΔΡΩΝ
5 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -68 ΑΝΔΡΩΝ
6 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -68 ΑΝΔΡΩΝ
7 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -74 ΑΝΔΡΩΝ
8 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -80 ΑΝΔΡΩΝ
9 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ -80 ΑΝΔΡΩΝ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ  ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -87 ΑΝΔΡΩΝ
11 ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -87 ΑΝΔΡΩΝ
12 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ +87 ΑΝΔΡΩΝ





  ΕΦΗΒΩΝ 2001      
1 ΜΠΕΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -45 ΕΦΗΒΩΝ 01
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ  -48 ΕΦΗΒΩΝ 01
3 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -51 ΕΦΗΒΩΝ 01
4 ΠΛΑΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
-55 ΕΦΗΒΩΝ 01
5 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -59 ΕΦΗΒΩΝ 01
6 ΠΛΑΛΗΣ    ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -63 ΕΦΗΒΩΝ 01
7 ΖΗΣΗΣ  ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ 01
8 ΜΠΡΟΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -68 ΕΦΗΒΩΝ 01
9 ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  -73 ΕΦΗΒΩΝ 01
10 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -73 ΕΦΗΒΩΝ 01
11 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ 01
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ 01





  ΕΦΗΒΩΝ 2002      
1 ΝΟΒΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -45 ΕΦΗΒΩΝ 02
2 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΑΤ -48 ΕΦΗΒΩΝ 02
3 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -51 ΕΦΗΒΩΝ 02
4 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -55 ΕΦΗΒΩΝ 02
5 ΔΟΥΚΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -59 ΕΦΗΒΩΝ 02
6 ΘΟΛΙΩΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ  -59 ΕΦΗΒΩΝ 02
7 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -63 ΕΦΗΒΩΝ 02
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ 02
9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -73 ΕΦΗΒΩΝ 02
10 ΖΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΛΚΙΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ -73 ΕΦΗΒΩΝ 02
11 ΠΕΡΙΚΛΕΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -78 ΕΦΗΒΩΝ 02
12 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ 02





  ΕΦΗΒΩΝ 2003      
1 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -45 ΕΦΗΒΩΝ 03
2 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -48 ΕΦΗΒΩΝ 03
3 ΤΑΡΑΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -48 ΕΦΗΒΩΝ 03
4 ΠΛΟΣΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -51 ΕΦΗΒΩΝ 03
5 ΜΕΤΑΞΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -55 ΕΦΗΒΩΝ 03
6 ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -59 ΕΦΗΒΩΝ 03
7 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -59 ΕΦΗΒΩΝ 03
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ 03
9 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ 03
10 ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -73 ΕΦΗΒΩΝ 03
11 ΓΚΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -73 ΕΦΗΒΩΝ 03
12 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ 03
13 ΤΣΑΠΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ 03






αρχειο ανακοινωσεων