ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

27 Αυγ
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ Π-Κ, ΠΠ-ΠΚ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΠΟ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018. ...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 30/8/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Π/Κ, ΠΠ/ΠΚ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ  31/8/2018
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30
 
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30 

  ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  1/9/2018
ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30

  ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   17.00 –18.00 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   18.30  – 19.30

  ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ  02/9/2018

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   10.00 –11.30 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   12.00  – 13.30

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΠΑΙΔΩΝ 2004      
1 ΤΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -33 ΠΑΙΔΩΝ 04
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 04
3 ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ 04
4 ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 04
5 ΓΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -49 ΠΑΙΔΩΝ 04
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -49 ΠΑΙΔΩΝ 04
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -53 ΠΑΙΔΩΝ 04
8 ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -57 ΠΑΙΔΩΝ 04
9 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ 04
10 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ 04
11 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ +65 ΠΑΙΔΩΝ 04





  ΠΑΙΔΩΝ 2005      
1 ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ 05
2 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 05
3 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ 05
4 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΑΤ -45 ΠΑΙΔΩΝ 05
5 ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 05
6 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ 05
7 ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -53 ΠΑΙΔΩΝ 05
8 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ 05
9 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ 05
10 ΠΛΕΠΛΕΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -65 ΠΑΙΔΩΝ 05
11 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -65 ΠΑΙΔΩΝ 05





  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006      
1 ΜΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΠΑΙΔΩΝ 06
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 06
3 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ 06
4 ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 06
5 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 06
6 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ. -37 ΠΑΙΔΩΝ 06
7 ΚΟΪΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 06
8 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 06
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -49 ΠΑΙΔΩΝ 06
10 ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ 06
11 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ 06
12 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ 06
13 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -57 ΠΑΙΔΩΝ 06
14 ΔΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ 06





  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007      
1 ΜΥΤΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 -27 ΠΑΙΔΩΝ 07
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 07
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 07
4 ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ 07
5 ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 07
6 ΑΜΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -45 ΠΑΙΔΩΝ 07
7 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 07
8 ΒΙΝΤΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ 07
9 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ 07
10 ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ -57 ΠΑΙΔΩΝ 07
11 ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ 07





  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2008      
1 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -27 ΠΑΙΔΩΝ 08
2 ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ 08
3 ΚΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ 08
4 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -37 ΠΑΙΔΩΝ 08
5 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ 08
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ 08


Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004      
1 ΚΙΟΥΛΑΦΤΣΗ ΙΡΕΜ ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
2 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
3 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
4 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
5 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
7 ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
8 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
9 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
10 ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
11 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04
12 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04





  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005      
1 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -29 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
2 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
3 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
4 ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
5 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑΤ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
6 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
7 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑΤ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
8 ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΦΗ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
9 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
10 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
11 ΝΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
13 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05





  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006      
1 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
2 ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
3 ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
4 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
5 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
6 ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
7 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
8 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
9 ΝΟΤΗ ΛΥΔΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
12 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
13 ΝΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
14 ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06
15 ΤΕΤΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 06






ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007


1 ΤΣΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
3 ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
4 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
5 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
6 ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
7 ΖΕΡΕΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
8 ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
9 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07
10 ΡΙΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 07





  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008      
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
2 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
3 ΚΩΤΑ-ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
4 ΧΑΡΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
5 ΠΕΪΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
6 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
7 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08
8 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 08



αρχειο ανακοινωσεων