ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

19 Απρ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ PRESIDENTS CUP

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΛΕΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ PRESIDENTS CUP ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΓΚΡΟΥΠ. ...
Αναλυτικά...


Α΄ΓΚΡΟΥΠ:
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΤΡΙΤΗ 24/4/2018 09:00πμ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΕΜΠΤΗ 26/4/2018 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

1 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
2 ΠΑΛΑΥΡΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΚΑΠΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
5 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
6 ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
8 ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
9 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
10 ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ  ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
11 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
12 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
13 ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
14 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
15 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
16 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
17 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18 ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
19 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
20 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ


Β΄ΓΚΡΟΥΠ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 26/4/2018 09:00πμ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4/2018 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

1 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΑΤ
2 ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
4 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
5 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
7 ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9 ΤΣΑΜΠΑΛΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
11 ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
12 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
14 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
15 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
16 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
17 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
18 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
19 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
20 ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
21 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
22 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΤΟ "LIABILITY DECLARATION" ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.


ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!






αρχειο ανακοινωσεων