ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

28 Μαρ
ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΖΥΓΙΣΤΟΥΝ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/3/2018 ...
Αναλυτικά...

  Συλλογος  
1 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 16:00
2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 16:00
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16:10
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 16:10
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16:10
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 16:20
7 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16:20
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 16:20
9 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 16:30
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:30
11 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 16:30
12 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 16:40
13 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 16:40
14 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 16:40
15 ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 16:40
16 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 16:40
17 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ 16:40
18 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 16:50
19 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 16:50
20 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  16:50
21 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 16:50
22 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 17:00
23 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:00
24 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 17:00
25 ΑΣ ΑΛΚΙΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 17:00
26 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 17:00
27 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 17:00
28 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00
29 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ 17:10
30 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 17:15
31 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:25
32 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 17:30
33 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 17:30
34 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 17:40
35 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:40
36 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 17:40
37 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 17:40
38 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:40
39 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:40
40 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 17:50
41 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 17:50
42 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 17:50
43 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00
44 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00
45 ΑΓΣ TKD ΚΑΒΑΛΑΣ 2009 18:00
46 ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18:00
47 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  18:10
48 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 18:10
49 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 18:10
50 ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:10
51 ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 18:10
52 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:10
53 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:20
54 ΑΟΓ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 18:20
55 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:20
56 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 18:30
57 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18:30
58 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 18:30
59 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 18:40
60 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ 18:40
61 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 18:40
62 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 18:40
63 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 18:40
64 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 18:40
65 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 18:40
66 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 18:40
67 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 18:50
68 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  18:50
69 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 18:50
70 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 18:50
71 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 18:50
72 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 19:00
73 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Ν. ΖΙΧΝΗΣ 19:00
74 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 19:00
75 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 19:10
76 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 19:10
77 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19:20
78 ΑΣ ΠΑΟΚ 19:20
79 ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑΣ 19:20
80 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19:20
81 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 19:30
82 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 19:30
83 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 19:30
84 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:40
85 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:40
86 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 19:40
87 ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 19:40
88 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 19:40
89 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:50
90 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19:50
91 ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:50
92 ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19:50
93 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  19:50
94 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 20:00
95 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 20:00
96 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20:10
97 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 20:10
98 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  20:10
99 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 20:20
100 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20:20

αρχειο ανακοινωσεων