ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

24 Ιαν
ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΩΡΑΡΙΟ ΖΥΓΙΣΗΣ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΖΥΓΙΣΤΟΥΝ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/1/2018 ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 ...
Αναλυτικά...


Συλλογος ΩΡΑ ΖΥΓΙΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/1/2018
1 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16:00
2 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 16:00
3 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16:00
4 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 16:05
5 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16:05
6 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 16:10
7 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 16:10
8 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:20
9 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 16:20
10 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 16:30
11 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 16:30
12 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 16:30
13 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 16:30
14 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 16:40
15 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  16:40
16 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 16:40
17 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 16:55
18 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 16:55
19 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:55
20 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 16:55
21 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 17:00
22 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 17:00
23 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:05
24 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 17:20
25 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30
26 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 17:45
27 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 17:45
28 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 17:50
29 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 18:05
30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:05
31 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 18:05
32 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18:15
33 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18:15
34 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 18:15
35 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 18:25
36 ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:25
37 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 18:35
38 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 18:40
39 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:45
40 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  18:50
41 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 18:50
42 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  18:50
43 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 18:50
44 ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:00
45 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:00
46 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19:10
47 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19:10
48 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 19:10
49 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 19:20
50 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 19:20
51 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 19:30
52 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 19:30
53 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 19:35
54 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 19:45
55 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 19:45
56 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 19:45
57 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 19:45
58 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 19:55
59 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 19:55
60 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 20:00
61 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 20:00
62 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 20:10
63 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 20:15
64 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20:15
65 ΑΣ ΠΑΟΚ 20:15
66 ΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 20:15
67 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 20:20
68 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 20:20
69 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 20:20
70 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 20:25
71 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 20:25
72 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:25
73 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 20:25
74 ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 20:25
75 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 20:30
76 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20:30
77 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20:30
78 ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30
79 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  20:30
80 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 20:30
81 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 20:30
82 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20:30
83 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  20:30
84 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 20:30
85 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20:30





Συλλογος ΩΡΑ ΖΥΓΙΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018
1 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  15:00
2 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 15:00
3 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15:00
4 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 15:05
5 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15:10
6 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 15:10
7 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15:10
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 15:10
9 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 15:20
10 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:20
11 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 15:20
12 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 15:20
13 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 15:20
14 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 15:20
15 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 15:25
16 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 15:25
17 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  15:25
18 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 15:25
19 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 15:30
20 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:30
21 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15:30
22 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 15:30
23 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 15:30
24 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:30
25 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 15:30
26 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:40
27 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 15:40
28 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 15:40
29 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 15:40
30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:40
31 ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ 15:40
32 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 15:50
33 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:50
34 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15:50
35 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 15:50
36 ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:50
37 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 16:00
38 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 16:00
39 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00
40 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 16:00
41 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  16:00
42 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 16:10
43 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 16:10
44 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:10
45 ΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 16:10
46 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:10
47 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 16:20
48 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16:20
49 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 16:20
50 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 16:20
51 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 16:20
52 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 16:20
53 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 16:20
54 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 16:20
55 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 16:30
56 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 16:30
57 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 16:30
58 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 16:30
59 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 16:30
60 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 16:30
61 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 16:40
62 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 16:40
63 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16:40
64 ΑΣ ΠΑΟΚ 16:40
65 ΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16:40
66 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16:40
67 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 16:50
68 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 16:50
69 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 16:50
70 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:50
71 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:50
72 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 16:50
73 ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 16:50
74 ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ 16:50
75 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:50
76 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00
77 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00
78 ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:00
79 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 17:00
80 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 17:00
81 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:00
82 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  17:00
83 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 17:00
84 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 17:00




αρχειο ανακοινωσεων