ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

23 Ιαν
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ 2017

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


Σας ενημερώνουμε για τις αποστολές στις οποίες θα συμμετάσχουν οι επίλεκτες ομάδες των κλιμακίων 2017 της Ένωσης Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος: ...
Αναλυτικά...

Α’ΟΜΑΔΑ:
27-29 Απριλίου 2018 President’s CupΑθήνα
19-21 Οκτωβρίου 2018 G1 Greece Open 2018 Αθήνα

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

 

1

ΤΣΑΜΠΑΛΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2

ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

3

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

-67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

4

ΜΩΥΣΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000

 

 

 

1

ΑΣΤΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)

2

ΣΤΑΜΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)

3

ΝΑΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001

 

 

 

1

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

2

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

3

ΤΣΙΓΚΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

4

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002

 

 

 

1

ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

-42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

2

ΛΑΜΠΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

3

ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

4

ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

5

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

6

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ

ΦΑΝΗ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003

 

 

 

1

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

2

ΠΕΤΡΑΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

3

ΧΑΛΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

4

ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

5

ΖΑΧΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

+59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)






ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

1

ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

 

2

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-58 ΑΝΔΡΩΝ

3

ΛΙΟΤΣΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

-63 ΑΝΔΡΩΝ

4

ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-68 ΑΝΔΡΩΝ

5

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-80 ΑΝΔΡΩΝ

6

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

+87 ΑΝΔΡΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ 2000

 

 

 

1

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-51 ΕΦΗΒΩΝ(00)

2

ΠΟΤΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

-63 ΕΦΗΒΩΝ(00)

3

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-68 ΕΦΗΒΩΝ(00)

4

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-68 ΕΦΗΒΩΝ(00)

5

ΔΑΜΑΛΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

+78 ΕΦΗΒΩΝ(00)

ΕΦΗΒΩΝ 2001

 

 

 

1

ΚΟΥΤΣΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-45 ΕΦΗΒΩΝ(01)

2

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

-45 ΕΦΗΒΩΝ(01)

3

ΠΑΛΑΥΡΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ

-48 ΕΦΗΒΩΝ(01)

4

ΠΛΑΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-48 ΕΦΗΒΩΝ(01)

5

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-51 ΕΦΗΒΩΝ(01)

6

ΚΑΠΠΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-55 ΕΦΗΒΩΝ(01)

7

ΠΛΑΛΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-59 ΕΦΗΒΩΝ(01)

8

ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-63 ΕΦΗΒΩΝ(01)

9

ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-68 ΕΦΗΒΩΝ(01)

10

ΤΖΙΒΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-73 ΕΦΗΒΩΝ(01)

11

ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-78 ΕΦΗΒΩΝ(01)

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

+78 ΕΦΗΒΩΝ(01)

ΕΦΗΒΩΝ 2002

 

 

 

1

ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΟΑΤ

-45 ΕΦΗΒΩΝ(02)

2

ΘΟΛΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-51 ΕΦΗΒΩΝ(02)

3

ΔΟΥΚΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-55 ΕΦΗΒΩΝ(02)

4

ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-68 ΕΦΗΒΩΝ(02)

ΕΦΗΒΩΝ 2003

 

 

 

1

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-41 ΠΑΙΔΩΝ (03)

2

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ (03)

3

ΜΕΤΑΞΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ (03)

4

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ (03)

5

ΔΑΔΟΥΠΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-57 ΠΑΙΔΩΝ (03)

 

Β’ΟΜΑΔΑ:

19-21 Μαΐου 2018 Asteriks Cup Σερβία

5 Μαΐου 2018 Tirana Open Τίρανα

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

 

1

ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ

ΑΓΑΠΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2

ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3

ΗΛΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-63 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000

 

 

 

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

-42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)

2

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001

 

 

 

1

ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

2

ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

3

ΒΑΚΙΑΡΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002

 

 

 

1

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

2

ΠΟΖΑΡΛΗ

ΑΘΗΝΑ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

3

ΣΙΑΪΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

4

ΣΙΑΪΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003

 

 

 

1

ΚΩΤΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

2

ΣΙΣΜΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

3

ΤΟΤΣΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΟΑΤ

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

-47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)






ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-80 ΑΝΔΡΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ 2000

 

 

 

1

ΑΡΟΥΣΑΝΙΑΝ

ΑΡΣΕΝ

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-48 ΕΦΗΒΩΝ(00)

2

ΦΛΩΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ

-73 ΕΦΗΒΩΝ(00)

3

ΣΤΟΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-78 ΕΦΗΒΩΝ(00)

ΕΦΗΒΩΝ 2002

 

 

 

1

ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-63 ΕΦΗΒΩΝ(02)

2

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-73 ΕΦΗΒΩΝ(02)

3

ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

+78 ΕΦΗΒΩΝ(02)

ΕΦΗΒΩΝ 2003

 

 

 

1

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-61 ΠΑΙΔΩΝ (03)

2

ΧΑΔΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

-65 ΠΑΙΔΩΝ (03)

3

ΜΙΛΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ

+65 ΠΑΙΔΩΝ (03)

4

ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

+65 ΠΑΙΔΩΝ (03)

 

 

ΟΜΑΔΑΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

3-4 Μαρτίου 2018 Sofia Open Βουλγαρία
19-20 Μαΐου 2018 Asteriks Cup Σερβία

ΠΑΙΔΩΝ 2004

 

 

 

1

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-33 ΠΑΙΔΩΝ(04)

2

ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ(04)

3

ΚΟΚΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-41 ΠΑΙΔΩΝ(04)

4

ΦΡΑΔΕΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-45 ΠΑΙΔΩΝ(04)

5

ΜΑΡΕΤΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ(04)

6

ΑΡΒΥΘΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ(04)

7

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-61 ΠΑΙΔΩΝ(04)

8

ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-65 ΠΑΙΔΩΝ(04)

9

ΧΑΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

+65 ΠΑΙΔΩΝ(04)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005

 

 

 

1

ΣΙΟΥΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-30 ΠΑΙΔΩΝ(05)

2

ΑΜΠΕΛΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-33 ΠΑΙΔΩΝ(05)

3

ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΟΣ

ΣΟΑΤ

-37 ΠΑΙΔΩΝ(05)

4

ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-37 ΠΑΙΔΩΝ(05)

5

ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟΑΤ

-41 ΠΑΙΔΩΝ(05)

6

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-41 ΠΑΙΔΩΝ(05)

7

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ(05)

8

ΓΟΥΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ(05)

9

ΤΣΙΟΥΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-49 ΠΑΙΔΩΝ(05)

10

ΤΟΤΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ(05)

11

ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

-57 ΠΑΙΔΩΝ(05)

12

ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-57 ΠΑΙΔΩΝ(05)

13

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

+57 ΠΑΙΔΩΝ(05)

14

ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

+57 ΠΑΙΔΩΝ(05)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006

 

 

 

1

ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-27 ΠΑΙΔΩΝ (06)

2

ΧΑΔΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-30 ΠΑΙΔΩΝ (06)

3

ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ.

-33 ΠΑΙΔΩΝ (06)

4

ΚΑΠΠΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ (06)

5

ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-41 ΠΑΙΔΩΝ (06)

6

ΤΑΣΣΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ (06)

7

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ (06)

8

ΜΠΟΥΚΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ

-57 ΠΑΙΔΩΝ (06)

9

ΠΑΤΑΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

+57 ΠΑΙΔΩΝ (06)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007

 

 

 

1

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΟΑΤ

-27 ΠΑΙΔΩΝ(07)

2

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-30 ΠΑΙΔΩΝ(07)

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-33 ΠΑΙΔΩΝ(07)

4

ΝΑΖΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ(07)

5

ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-41 ΠΑΙΔΩΝ(07)

6

ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ(07)

7

ΚΑΜΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-49 ΠΑΙΔΩΝ(07)

8

ΦΙΚΗΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-49 ΠΑΙΔΩΝ(07)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004

 

 

 

1

ΚΟΣΜΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

2

ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

3

ΕΡΓΑΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

4

ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ

ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

5

ΤΣΑΚΙΡΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

6

ΒΑΚΑΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

7

ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

8

ΜΥΤΑΡΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

9

ΑΣΤΑΡΤΖΗ

ΜΑΡΘΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

+59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005

 

 

 

1

ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

2

ΚΥΡΓΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

3

ΠΙΓΓΟΥ

ΛΥΔΙΑ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

4

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΙΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

5

ΜΠΑΚΑΛΗ

ΗΛΙΑΝΑ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

6

ΓΚΟΥΝΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

7

ΤΖΕΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΟΑΤ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

8

ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

9

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

-49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

10

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

-53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

11

ΤΣΙΡΟΥΔΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

+53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

12

ΣΥΡΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

+53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006

 

 

 

1

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

2

ΠΛΟΣΚΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

3

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ

-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

4

ΠΟΥΛΙΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

5

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

6

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

7

ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

8

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ

ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

9

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ

-45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

10

ΛΑΛΛΟΥ

ΒΕΝΙΑ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

+53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007

 

 

 

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

2

ΚΙΤΣΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ

-27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

3

ΒΑΠΟΡΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΩΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

4

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΑ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

5

ΣΓΟΡΟΥΔΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

6

ΖΕΡΕΝΙΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

-45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

7

ΣΤΥΛΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

 

αρχειο ανακοινωσεων