ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

28 Αυγ
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ Π-Κ, ΠΠ-ΠΚ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ ΚΑΙ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017. ...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31/08/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Π/Κ, ΠΠ/ΠΚ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

                      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ  01/09/2017

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    10.00 –11.30     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     12.00  – 13.30 

                       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ


ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    17.00 –18.00     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      18.30  – 19.30

   ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  02/09/2017

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    10.00 –11.30     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     12.00  – 13.30 

                       ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ


ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    17.00 –18.00     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      18.30  – 19.30

   ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ  03/09/2017

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    10.00 –11.30     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     12.00  – 13.30 

                       ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ


ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    17.00 –18.00     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      18.30  – 19.30

   ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ  04/09/2017

ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    10.00 –11.00     

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     11.30  – 12.30 




ΠΑΙΔΩΝ 2003      
1 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ (03)
2 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ (03)
3 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (03)
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (03)
5 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ (03)
6 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
7 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
8 ΧΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
9 ΜΙΛΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
10 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)





ΠΑΙΔΩΝ 2004      
1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ(04)
2 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ(04)
3 ΚΟΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ(04)
4 ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ -45 ΠΑΙΔΩΝ(04)
5 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ(04)
6 ΑΡΒΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ(04)
7 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ(04)
8 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
9 ΧΑΤΖΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ(04)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005      
1 ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -30 ΠΑΙΔΩΝ(05)
2 ΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ(05)
3 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΟΑΤ -37 ΠΑΙΔΩΝ(05)
4 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΙΔΩΝ(05)
5 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΑΤ -41 ΠΑΙΔΩΝ(05)
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ(05)
7 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(05)
8 ΓΟΥΤΑΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ(05)
9 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(05)
10 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ(05)
11 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
12 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
13 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ +57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
14 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ(05)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006      
1 ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -27 ΠΑΙΔΩΝ (06)
2 ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -30 ΠΑΙΔΩΝ (06)
3 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ. -33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
4 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ (06)
5 ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ (06)
6 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ (06)
7 ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
8 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (06)
9 ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -57 ΠΑΙΔΩΝ (06)
10 ΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ +57 ΠΑΙΔΩΝ (06)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007      
1 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΑΤ -27 ΠΑΙΔΩΝ(07)
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ(07)
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ(07)
4 ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ(07)
5 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ(07)
6 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(07)
7 ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(07)
8 ΚΑΜΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(07)
9 ΦΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(07)
10 ΛΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -57 ΠΑΙΔΩΝ(07)















ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003      
1 ΚΩΤΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
3 ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
4 ΤΟΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑΤ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
5 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
7 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
8 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
9 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
10 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)





ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004      
1 ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
2 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
3 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
4 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
5 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
6 ΒΑΚΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
7 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
8 ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
9 ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005      
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
2 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
3 ΠΙΓΓΟΥ  ΛΥΔΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
5 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
6 ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
7 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑΤ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
8 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
10 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
11 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
12 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
13 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006      
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
2 ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
4 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
5 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
6 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
7 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
8 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
10 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
11 ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007      
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
2 ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
3 ΒΑΠΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΩΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
5 ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
6 ΡΑΤΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
7 ΖΕΡΕΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
8 ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)

αρχειο ανακοινωσεων