ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

24 Μαρ
...
Αναλυτικά...

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΘΑ ΜΕΤΑΒΕΙ ΣΤΟ 2nd ASTERIX CUP, ΣΤΟ ΝΙΣ ΤΗΣ ΣΕΡΒΙΑΣ, ΣΤΙΣ 20 ΜΑΪΟΥ 2017. Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ:

ΠΑΙΔΩΝ 2003      
1 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ (03)
2 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ (03)
3 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (03)
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (03)
5 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ (03)
6 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
7 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ (03)
8 ΧΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
9 ΜΙΛΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)
10 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ (03)





ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003      
1 ΚΩΤΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
3 ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
4 ΤΟΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑΤ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
5 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
7 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
8 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
9 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)
10 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(03)





ΠΑΙΔΩΝ 2004      
1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ(04)
2 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ(04)
3 ΚΟΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ(04)
4 ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ -45 ΠΑΙΔΩΝ(04)
5 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ(04)
6 ΑΡΒΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ(04)
7 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -61 ΠΑΙΔΩΝ(04)
8 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
9 ΧΑΤΖΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +65 ΠΑΙΔΩΝ(04)





ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004      
1 ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
2 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
3 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
4 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ -44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
5 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
6 ΒΑΚΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
7 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
8 ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
9 ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2005      
1 ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -30 ΠΑΙΔΩΝ(05)
2 ΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -33 ΠΑΙΔΩΝ(05)
3 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΟΑΤ -37 ΠΑΙΔΩΝ(05)
4 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -37 ΠΑΙΔΩΝ(05)
5 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΑΤ -41 ΠΑΙΔΩΝ(05)
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -41 ΠΑΙΔΩΝ(05)
7 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(05)
8 ΓΟΥΤΑΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ(05)
9 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(05)
10 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ(05)
11 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ +57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
13 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ +57 ΠΑΙΔΩΝ(05)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005      
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
2 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
3 ΠΙΓΓΟΥ  ΛΥΔΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
5 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
6 ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
7 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑΤ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
8 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
10 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
11 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
12 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
13 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006      
1 ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -27 ΠΑΙΔΩΝ (06)
2 ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -30 ΠΑΙΔΩΝ (06)
3 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ. -33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
4 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -37 ΠΑΙΔΩΝ (06)
5 ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ (06)
6 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ (06)
7 ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
8 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -53 ΠΑΙΔΩΝ (06)
9 ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -57 ΠΑΙΔΩΝ (06)
10 ΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ +57 ΠΑΙΔΩΝ (06)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006      
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
2 ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
4 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
5 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
6 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
7 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
8 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
10 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
11 ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ +53 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)





ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007      
1 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΑΤ -27 ΠΑΙΔΩΝ(07)
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -30 ΠΑΙΔΩΝ(07)
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -33 ΠΑΙΔΩΝ(07)
4 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -41 ΠΑΙΔΩΝ(07)
5 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(07)
6 ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -45 ΠΑΙΔΩΝ(07)
7 ΚΑΜΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(07)
8 ΦΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ -49 ΠΑΙΔΩΝ(07)
9 ΛΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -57 ΠΑΙΔΩΝ(07)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007      
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -24 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
2 ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ -27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
3 ΒΑΠΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΩΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ -30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
5 ΣΓΟΡΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
6 ΡΑΤΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
7 ΖΕΡΕΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
8 ΣΤΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)




αρχειο ανακοινωσεων