ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

10 Μαρ
...
Αναλυτικά...

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 18 ΚΑΙ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017.

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 16/03/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Ε/Ν, Α/Γ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

                         ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  18/03/2017

ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ    9.30 – 11.30     

ΑΝΔΡΩΝ    -  ΕΦΗΒΩΝ     12.00  – 14.00 

ΣΑΒΒΑΤΟΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ    17.00 – 18.30    

ΑΝΔΡΩΝ    -  ΕΦΗΒΩΝ     19.00  – 20.30   

                ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2017

ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ    10.00 – 12.00   

ΑΝΔΡΩΝ    -  ΕΦΗΒΩΝ     12.30  – 14.30 



ΓΚΡΟΥΠ Α΄    
ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΤΣΑΜΠΑΛΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΠΑΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -57 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -63 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ  
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ -67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΜΩΥΣΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 ΝΤΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13 ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ +73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ +73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ





ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000      
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
3 ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
4 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
5 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
6 ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
7 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
8 ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
9 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)
10 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(00)





ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001      
1 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
3 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
5 ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
6 ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
7 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
8 ΒΑΚΙΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)
10 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(01)





ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002      
1 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ -42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
3 ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
5 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
6 ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
8 ΠΟΖΑΡΛΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
11 ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)
12 ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ +68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(02)






ΓΚΡΟΥΠ Β΄


ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -54 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -54 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -58 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -63 ΑΝΔΡΩΝ
5 ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -68 ΑΝΔΡΩΝ
6 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -68 ΑΝΔΡΩΝ
7 ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -74 ΑΝΔΡΩΝ
8 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -80 ΑΝΔΡΩΝ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -80 ΑΝΔΡΩΝ
10 ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 -87 ΑΝΔΡΩΝ
11 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -87 ΑΝΔΡΩΝ
12 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ +87 ΑΝΔΡΩΝ
13 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ +87 ΑΝΔΡΩΝ
14 ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ +87 ΑΝΔΡΩΝ





ΕΦΗΒΩΝ 2000      
1 ΑΡΟΥΣΑΝΙΑΝ ΑΡΣΕΝ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -48 ΕΦΗΒΩΝ(00)
2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -51 ΕΦΗΒΩΝ(00)
3 ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ -55 ΕΦΗΒΩΝ(00)
4 ΚΑΡΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -59 ΕΦΗΒΩΝ(00)
5 ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ(00)
6 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ(00)
7 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ(00)
8 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ -73 ΕΦΗΒΩΝ(00)
9 ΣΤΟΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ(00)
10 ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ +78 ΕΦΗΒΩΝ(00)
11 ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ-ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ(00)





ΕΦΗΒΩΝ 2001      
1 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ -45 ΕΦΗΒΩΝ(01)
2 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ -45 ΕΦΗΒΩΝ(01)
3 ΠΑΛΑΥΡΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ -48 ΕΦΗΒΩΝ(01)
4 ΠΛΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -48 ΕΦΗΒΩΝ(01)
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -51 ΕΦΗΒΩΝ(01)
6 ΚΑΠΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -55 ΕΦΗΒΩΝ(01)
7 ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -59 ΕΦΗΒΩΝ(01)
8 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ(01)
9 ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -68 ΕΦΗΒΩΝ(01)
10 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -73 ΕΦΗΒΩΝ(01)
11 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ(01)
12 ΠΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -78 ΕΦΗΒΩΝ(01)
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ(01)





ΕΦΗΒΩΝ 2002      
1 ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -45 ΕΦΗΒΩΝ(02)
2 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΑΤ -45 ΕΦΗΒΩΝ(02)
3 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -48 ΕΦΗΒΩΝ(02)
4 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ -51 ΕΦΗΒΩΝ(02)
5 ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ-ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -51 ΕΦΗΒΩΝ(02)
6 ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -55 ΕΦΗΒΩΝ(02)
7 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -59 ΕΦΗΒΩΝ(02)
8 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -63 ΕΦΗΒΩΝ(02)
9 ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -63 ΕΦΗΒΩΝ(02)
10 ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ  ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -68 ΕΦΗΒΩΝ(02)
11 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -73 ΕΦΗΒΩΝ(02)
12 ΝΤΕΛΕΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -78 ΕΦΗΒΩΝ(02)
13 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ +78 ΕΦΗΒΩΝ(02)









αρχειο ανακοινωσεων