ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

30 Ιαν
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ, ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΟΠΗΣ ΠΙΤΑΣ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΗΣ EΝΩΣΗΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ...
Αναλυτικά...

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΗΣ ΠΙΤΑΣ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΗΣ  ΈΝΩΣΗΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ  ΣΤΙΣ 19 ΦΕΒΡΟΥΡΙΟΥ 2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00μμ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ PORTOPALACE(26ηςΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 65, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) , ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ GRAND PIETRA HALL.
  ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΒΡΑΒΕΥΤΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ 10 ΠΡΩΤΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2015, ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ G1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ 2016.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ.

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ:

ΣΩΜΑΤΕΙΑ:



Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 598
2 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
477        
3 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
352,5
4 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
330,5
5 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
328
6 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
313
7 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
306,5
8 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
287
9 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
284
10 ΣΟΑΤ
283,5

ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ:



Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΕΛΕΝΗ ΚΟΦΙΔΟΥ
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΦΙΔΗΣ
6 ΘΩΜΑΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
8 ΕΣΡΕΦ ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΗΡ
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
10 ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΝΔΑΝΗ
11 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ
12 ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
14 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ
15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ


ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ


ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ,ΓΚΡΟΖΝΥ-ΡΩΣΣΙΑ 23-26/7/2016
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68 κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73 κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73 κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87 κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ) 5η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ


ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, ΡΟΥΜΑΝΙΑ 8-11/9/2016
ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55 κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ:

ΑΝΔΡΩΝ/ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
2 ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
7 ΠΑΤΙΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
8 ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΑΝΔΡΩΝ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΤΟΨΙΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -54κ. ΑΝΔΡΩΝ
12 ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΫΣΗΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
13 ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
14 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
15 ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
16 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
17 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΤΣΙΑΝΕΛΗ ΚΑΛΥΨΩ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. ΑΝΔΡΩΝ
21 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΑΝΔΡΩΝ
22 ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΑΝΔΡΩΝ
23 ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ




UNDER 21



Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
3 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΣΟΑΤ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -62κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
8 ΝΥΔΡΑΣ-ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
9 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
11 ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
12 ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15 ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17 ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -62κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΦΑΡΜΟΥΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ-ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΠΕΣΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΣΟΑΤ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΚΟΥΔΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -48κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΤΖΕΛΗ ΦΑΝΗ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΝΑΖΙΡΗ ΦΑΝΗ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -42κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -42κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -42κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΜΟΡΦΩ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ


ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΣΟΑΤ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ
2 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ
3 ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ-ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ
4 ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ
5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
6 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
7 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
9 ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
10 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
11 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΠΑΙΔΩΝ
12 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ
13 ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15 ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19 ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ
20 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ
21 ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
22 ΠΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
23 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ
24 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ
25 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ
26 ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ
27 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ
28 ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -65κ. ΠΑΙΔΩΝ
29 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -65κ. ΠΑΙΔΩΝ
30 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
31 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
32 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ(ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
33 ΣΑΚΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΛΕΜΑΪΔΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
34 ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
35 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
36 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
37 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
38 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005



Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΩΒ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
2 ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΟΑΤ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
3 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
4 ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
5 ΠΙΓΓΟΥ ΛΥΔΙΑ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
6 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
7 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
8 ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
9 ΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
10 ΤΖΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΣΟΑΤ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
11 ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -65κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
13 ΚΑΖΑΝΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
15 ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
16 ΤΟΡΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
17 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
18 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ (ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
19 ΑΓΓΕΛΙΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
20 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
21 ΤΟΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
22 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
23 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ 05
24 ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
25 ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΟΑΤ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
26 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΪΖΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
27 ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
28 ΣΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
29 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
31 ΤΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05
32 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 05


ΜΕΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2016



Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
3 ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
4 ΚΥΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ
7 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
9 ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10 ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
11 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
12 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
13 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
14 ΔΟΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
15 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
16 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
17 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
18 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
19 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
20 ΓΚΟΓΚΟΥΡΑ ΖΩΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
21 ΛΑΛΛΟΥ ΒΕΝΙΑ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
22 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23 ΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
24 ΝΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ
26 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
27 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
28 ΑΡΒΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
29 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
30 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
31 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
32 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΘΕΚΛΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
33 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
34 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
35 ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
36 ΖΑΜΒΡΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
37 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
38 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ.
39 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
40 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
41 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
42 ΝΤΕΛΕΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔ.
43 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
44 ΣΙΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
45 ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
46 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
47 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ
48 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ
49 ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
50 ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
51 ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
52 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
53 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
55 ΧΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
56 ΜΙΛΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
57 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
58 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
59 ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
60 ΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
61 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
62 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
63 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
64 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
65 ΜΠΟΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
66 ΖΑΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΕΤΟΣ
67 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
68 ΠΟΡΤΕΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
69 ΣΑΜΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
70 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
71 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
72 ΠΕΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
73 ΣΑΚΟΥΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
74 ΜΠΑΛΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
75 ΤΖΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ
76 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77 ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
78 ΔΕΛΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
79 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ
80 ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
81 ΜΠΑΡΛΑΚΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
82 ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
83 ΠΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
84 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
85 ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
86 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
87 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ
88 ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
89 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
90 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ
91 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
92 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
93 ΣΥΝΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
94 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
95 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
96 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
97 ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
98 ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ
99 ΣΤΟΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
100 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
101 ΔΕΛΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
102 ΠΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
103 ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
104 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
105 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ
106 ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ - ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ
107 ΠΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
























αρχειο ανακοινωσεων