ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο



Βαθμολογίες Συλλόγων και Αθλητών/τριών Ε.ΤΑ.Β.Ε.



Η βαθμολογία των συλλόγων καταρτίζεται ως εξής Η βαθμολογία των αθλητών/τριών καταρτίζεται ως εξής
  • Χρυσό μεταλλιο 7 β

  • Αργυρό μεταλλιο 3 β

  • Χαλκινο μεταλλιο 1 β

  • Νίκη σε αγώνα 1 β

  • ανα Συμμετοχή 0,5 β

Τα σύνολα ειναι προοδευτικά και θα περιλαμβάνουν τα προκριματικά πρωταθλήματα της ΕΤΑΒΕ
  • Χρυσό μεταλλιο 8 β

  • Αργυρό μεταλλιο 6 β

  • Χαλκινο μεταλλιο 4 β





Τα σύνολα ειναι προοδευτικά και θα περιλαμβάνουν τα προκριματικά πρωταθλήματα της ΕΤΑΒΕ και τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα.

Για τους συλλόγους μπορείτε να συνδυάσετε τα παρακάτω φίλτρα για την επιθυμητή βαθμολογία.
Βαθμολογία έτους :
 
  

    Η βαθμολογία αναλυτικά    
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ   Νίκες Συμμετοχές Συνολο
1 ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 182 33 23 104 51,00 393,00
2 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 140 57 17 122 40,00 376,00
3 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 133 60 16 91 57,00 357,00
4 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 133 54 23 88 49,50 347,50
5 ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 140 39 16 96 38,00 329,00
6 ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 112 45 22 83 47,00 309,00
7 ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 126 18 20 85 36,00 285,00
8 ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 77 39 25 88 44,50 273,50
9 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 70 36 24 92 45,50 267,50
10 ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 98 33 25 69 37,50 262,50
11 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 133 18 13 64 32,50 260,50
12 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 112 27 15 62 37,50 253,50
13 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 91 30 19 70 35,50 245,50
14 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 84 30 12 66 27,50 219,50
15 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 84 30 9 60 30,50 213,50
16 ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 84 18 10 60 25,50 197,50
17 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 77 27 12 46 22,50 184,50
18 ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 63 21 13 32 30,50 159,50
19 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 63 33 9 29 25,00 159,00
20 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 49 15 13 46 32,50 155,50
21 ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 77 9 9 37 20,00 152,00
22 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 56 24 7 48 17,00 152,00
23 ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 42 27 11 47 19,50 146,50
24 ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 35 24 10 49 16,50 134,50
25 ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 49 27 9 26 23,00 134,00
26 ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 49 15 4 36 14,00 118,00
27 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 42 15 8 31 19,00 115,00
28 ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 35 24 10 30 15,00 114,00
29 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 7 24 14 40 24,00 109,00
30 ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 21 24 8 33 18,50 104,50
31 ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 49 0 5 36 9,50 99,50
32 ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 49 9 2 30 8,00 98,00
33 ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 42 3 9 27 15,50 96,50
34 ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 56 3 4 13 16,50 92,50
35 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 7 21 19 17 28,50 92,50
36 ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 42 15 1 27 7,00 92,00
37 ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 28 24 5 22 13,00 92,00
38 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 35 12 5 25 13,50 90,50
39 ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 42 6 4 28 10,00 90,00
40 ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 21 21 10 20 15,00 87,00
41 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 28 6 6 32 15,00 87,00
42 ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 21 27 5 17 16,00 86,00
43 ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 28 6 10 27 11,50 82,50
44 ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 21 7 30 14,00 79,00
45 Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14 18 6 24 15,50 77,50
46 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 7 21 7 25 15,50 75,50
47 ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 14 6 10 26 16,50 72,50
48 ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14 12 8 22 13,50 69,50
49 ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 28 6 7 17 11,00 69,00
50 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21 9 7 17 11,50 65,50
51 ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 21 9 3 21 11,00 65,00
52 ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 7 9 11 23 14,00 64,00
53 ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 35 3 3 16 6,50 63,50
54 ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 7 18 5 20 11,50 61,50
55 ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21 0 3 21 14,00 59,00
56 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14 9 5 18 12,00 58,00
57 ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7 3 14 17 17,00 58,00
58 ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 28 3 4 13 9,00 57,00
59 ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0 12 13 13 15,50 53,50
60 ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 21 3 2 16 7,00 49,00
61 ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 0 3 9 20 16,50 48,50
62 ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 14 3 6 10 14,00 47,00
63 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 7 9 3 18 9,00 46,00
64 ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 7 9 8 9 11,00 44,00
65 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 0 12 9 11 12,00 44,00
66 ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 21 6 1 10 5,00 43,00
67 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 9 3 12 12,00 43,00
68 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 7 9 11 6 9,50 42,50
69 ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 14 6 2 14 5,00 41,00
70 ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 0 3 8 14 16,00 41,00
71 ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 14 9 2 6 5,50 36,50
72 ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14 0 2 10 9,50 35,50
73 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 14 6 3 5 6,00 34,00
74 ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7 6 2 11 7,00 33,00
75 ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 3 2 10 11,00 33,00
76 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7 3 8 6 8,50 32,50
77 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 21 0 1 7 2,00 31,00
78 ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7 3 3 10 8,00 31,00
79 ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 21 0 2 4 3,50 30,50
80 ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 14 3 2 6 5,00 30,00
81 ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 12 3 10 5,00 30,00
82 ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ 0 9 2 10 7,50 28,50
83 ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 0 15 2 6 5,00 28,00
84 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 0 6 6 8 7,50 27,50
85 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 0 3 3 11 10,00 27,00
86 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ 7 0 2 7 10,50 26,50
87 ΑΣ ΠΑΟΚ 7 6 2 7 4,00 26,00
88 ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 0 6 2 10 6,00 24,00
89 ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7 3 2 7 4,50 23,50
90 ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 7 0 3 8 5,50 23,50
91 ΑΣ ΑΕΤΟΣ 0 6 4 5 8,00 23,00
92 ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0 6 1 7 4,50 18,50
93 ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 0 0 4 4 10,50 18,50
94 ΣΓ ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7 3 0 5 2,00 17,00
95 ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ 7 3 0 3 2,50 15,50
96 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 3 1 5 6,00 15,00
97 ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 3 3 5 3,50 14,50
98 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 0 6 1 4 2,00 13,00
99 ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 0 3 1 3 6,00 13,00
100 ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑΣ 7 0 1 3 1,00 12,00
101 ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 1 2 6,00 12,00
102 ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 0 0 2 4 4,00 10,00
103 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 0 0 1 5 4,00 10,00
104 ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 0 3 3,00 9,00
105 ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ 0 0 2 1 6,00 9,00
106 ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 0 0 3 3 2,50 8,50
107 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0 0 3 2 3,00 8,00
108 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 0 0 1 2 4,00 7,00
109 ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 0 2 1 3,50 6,50
110 ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 0 1 3 2,50 6,50
111 ΑΦΚΧ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 0 0 1 3 1,00 5,00
112 ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 0 0 0 1 4,00 5,00
113 ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0 0 2 0 1,50 3,50
114 ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 1 0 1,50 2,50
115 ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 0 0 0 2,50 2,50

Βαθμολογίες Αθλητών/τριων Τεχνικών Πρωταθλημάτων (Poomsae)


Βαθμολογίες Αθλητών/τριων Πρωταθλημάτων (Αγωνιστικό)


Αθλητές/τριες ανα κατηγορία
ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Οι αθλητες/τριες εμφανίζουν την συνολική βαθμολογία τους, στην τελευταία κατηγορία που συμμετείχαν
Επιλέξτε πάνω στον όνομα για αναλυτική προέλευση της βαθμολογίας του αθλητή/τριας


Στις βαθμολογίες των αθλητών/τριών έχουν ενσωματωθεί οι εξής διοργανώσεις :

1ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α/Γ)(Ε/Ν)(Π/Κ) 2019
2ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α/Γ)(Ε/Ν)(Π/Κ) 2019
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ ΜΑΙΟΣ 2019
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν ΜΑΙΟΣ 2019
3ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α/Γ)(Ε/Ν)(Π/Κ) 2019



ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΟΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟΣ (*) ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΘΛΗΤΟΥ/ΤΡΙΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΧΡΥΣΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΙΟΥ