ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

30 Οκτ
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ 3ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΖΥΓΙΣΗΣ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ 31/10 ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/11 ...
Αναλυτικά...

ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΠΕΜΠΤΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  ΣΥΝΟΛΟ ΑΘΛΗΤΩΝ      
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10 17.00   17.00
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ 4 17.05    
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 26 17.10   17.10
ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ 5     17.10
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 3 17.15    
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ 5 17.20    
ΑΣ ΑΘΛ.ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 17.20    
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 17.25   17.15
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 35 17.25    
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 15 17.40   17.15
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 2 17.45   17.15
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 17.45    
ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 2 17.45    
ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ "ΑΘΛΗΣΙΣ" 1 17.45    
ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 23 17.50   17.20
ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΥΜ/ΧΟΥ 1 18.00   17.20
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 27 18.00   17.25
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6 18.10   17.30
ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 8 18.10   17.30
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7 18.15    
ΑΣ ΑΣΠΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  13 18.20    
ΑΣ ΑΕΤΟΣ 10 18.25    
ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ 11 18.30    
ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ 5 18.35    
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 4 18.35    
ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 3 18.35    
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 28 18.40    
ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 18.45    
ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 1 18.45   17.35
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9 18.45    
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24     17.35
ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 6     17.40
ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 6     17.45
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5 18.45    
ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ 8 18.50    
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕΡΡΩΝ 11 18.55   17.50
ΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9     17.55
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 22 19.00    
ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 19 19.05    
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 7     18.00
ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 16 19.10    
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11     18.00
ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 10     18.05
ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17     18.10
ΑΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΙΚΜΑΔΑ 8     18.15
ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6     18.15
ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9     18.20
ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 20 19.15   18.20
ΑΘΛ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  11 19.20    
ΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  13     18.25
ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 5     18.25
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24     18.30
ΑΣ ΛΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4 19.20    
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9 19.25    
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 21 19.30   18.35
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 24     18.40
ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9 19.35    
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 15 19.40    
ΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8 19.45    
ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 19.45   18.40
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6 19.45    
ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 5 19.45   18.45
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 20     18.45
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 10 19.50    
ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ 5 19.50    
ΑΣ TKD ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ `Ο ΑΡIΣΤΟΤΕΛΗΣ` 11 19.50   18.50
ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ 12     18.50
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 4     18.55
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3     18.55
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 3 19.55    
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 13     19.00
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 8     19.00
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ 17 19.55    
ΑΣ ΠΑΟΚ 8 19.55    
ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 7 20.00    
ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 4 20.00   19.00
ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 20.00    
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 8 20.00    
ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 11 20.05    
ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΔΡΑΜΑΣ 1      
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 8 20.10   19.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1     19.00
ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 4     19.00
ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1     19.00
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ 33 20.10    
ΠΑΣΠΟΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5     19.10
ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11 20.15    
ΑΣ ΤΑΕ KWON DO ROI 2 20.15    
ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ 12 20.15    
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 2 20.15   19.10
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21     19.15
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4     19.15
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 13 20.15   19.20
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 9     19.20
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 26 20.20    
Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16     19.25
ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 20.20    
ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3     19.25
ΑΚΑΔΗΜΙΑ TKD ΒΟΛΟΥ ΤΑΕΚΥΟΝ 14     19.30
ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΓΡΕΙΣ  8 20.25    
ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24 20.25    
ΑΣ ΦΕΡΡΩΝ 4      
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 32 20.25   19.35
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10     19.40
ΑΣ TKD ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3 20.25    

αρχειο ανακοινωσεων