ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

27 Φεβ
ΩΡΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΓΙΑ SOFIA OPEN

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


Σας ενημερώνουμε για τις ώρες αναχώρησης των ομάδων για το Sofia Open 2018 ...
Αναλυτικά...


1η ομάδα:
Αναχώρηση Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018 (από τα γραφεία της Ε.ΤΑ.Β.Ε)
Ώρα προσέλευσης 08:30
Αναλυτικά τα άτομα που αναχωρούν

ΠΑΙΔΩΝ 2004
 
 
 
1
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
-41 ΠΑΙΔΩΝ(04)
2
ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
-45 ΠΑΙΔΩΝ(04)
3
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-49 ΠΑΙΔΩΝ (03)
4
ΚΟΚΑΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
-45 ΠΑΙΔΩΝ(04)
5
ΦΡΑΔΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
-57 ΠΑΙΔΩΝ(04)
6
ΜΑΡΕΤΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
-65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
7
ΑΡΒΥΘΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
-53 ΠΑΙΔΩΝ(04)
8
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
9
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
+65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
10
ΧΑΤΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
+65 ΠΑΙΔΩΝ(04)
ΠΑΙΔΩΝ 2005
 
 
 
1
ΣΙΟΥΤΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
-33 ΠΑΙΔΩΝ(05)
2
ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-41 ΠΑΙΔΩΝ(05)
3
ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΑΤ
-45 ΠΑΙΔΩΝ(05)
4
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
-53 ΠΑΙΔΩΝ(05)
5
ΤΣΙΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-53 ΠΑΙΔΩΝ(05)
6
ΤΟΤΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-61 ΠΑΙΔΩΝ(05)
7
ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
+65 ΠΑΙΔΩΝ(05)
8
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
-57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
9
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
-65 ΠΑΙΔΩΝ(05)
10
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
-61 ΠΑΙΔΩΝ(05)
ΠΑΙΔΩΝ 2006
 
 
 
1
ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
2
ΧΑΔΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
-33 ΠΑΙΔΩΝ (06)
3
ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ.
-37 ΠΑΙΔΩΝ (06)
4
ΚΑΠΠΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
-37 ΠΑΙΔΩΝ (06)
5
ΤΑΣΣΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
6
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-61 ΠΑΙΔΩΝ (06)
7
ΠΑΤΑΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
+57 ΠΑΙΔΩΝ (06)





ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004
 
 
 
1
ΚΟΣΜΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
2
ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
3
ΕΡΓΑΤΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
4
ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ
ΘΕΟΠΟΥΛΑ
ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
5
ΤΣΑΚΙΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
-47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
6
ΒΑΚΑΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
-59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
7
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
-59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
8
ΜΥΤΑΡΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
+59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)





ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
 
 
 
1
ΚΑΝΑΚΑΡΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
2
ΚΥΡΓΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
3
ΠΙΓΓΟΥ
ΛΥΔΙΑ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
4
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
5
ΜΠΑΚΑΛΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
6
ΓΚΟΥΝΤΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
7
ΤΖΕΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΣΟΑΤ
-47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
8
ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
-51 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
9
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
-47 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
10
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
11
ΣΥΡΑΚΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(05)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
 
 
 
1
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
2
ΠΛΟΣΚΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
3
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ
-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
4
ΠΟΥΛΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
5
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
6
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
7
ΛΑΛΛΟΥ
ΒΕΝΙΑ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΥΣΗ
ΜΠΙΡΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΟΥΚΑΣ

Στις υπεύθυνες δηλώσεις των αθλητών που αναχωρούν τη Παρασκευή θα συμπληρώσετε το όνομα του κ. Εφραιμίδη Παντελή ως υπεύθυνο προπονητή.

2η ομάδα:
Αναχώρηση Σάββατο 3 Μαρτίου 2018 (από τα γραφεία της Ε.ΤΑ.Β.Ε)
Ώρα προσέλευσης 06:30

Αναλυτικά τα άτομα που αναχωρούν
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007
 
 
 
1
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΑΤ
-30 ΠΑΙΔΩΝ(07)
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-33 ΠΑΙΔΩΝ(07)
3
ΝΑΖΑΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
-40 ΠΑΙΔΩΝ(07)
4
ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
-49 ΠΑΙΔΩΝ(07)





ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007
 
 
 
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-27 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
2
ΚΙΤΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
3
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
-40 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
4
ΣΓΟΡΟΥΔΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
5
ΖΕΡΕΝΙΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
-49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
6
ΣΤΥΛΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-49 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
-45 ΠΑΙΔΩΝ(05)
2
ΓΟΥΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
-57 ΠΑΙΔΩΝ(05)
3
ΦΙΚΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
-52 ΠΑΙΔΩΝ(07)
4
ΜΠΟΥΚΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
-61 ΠΑΙΔΩΝ (06)
5
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
-55 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
6
ΚΑΜΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
+57 ΠΑΙΔΩΝ(07)
7
ΒΑΠΟΡΙΔΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
-36 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(07)
8
ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-49 ΠΑΙΔΩΝ (06)
9
ΑΣΤΑΡΤΖΗ
ΜΑΡΘΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
+59 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(04)
10
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(06)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Στις υπεύθυνες δηλώσεις των αθλητών που αναχωρούν το Σάββατο θα συμπληρώσετε το όνομα του κ. Χρηστίδη Ανδρέα ως υπεύθυνο προπονητή.


ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ.






αρχειο ανακοινωσεων