ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

23 Ιαν
ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ 2018 ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


...
Αναλυτικά...

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

 

27-28/01/2018

1ο Προκριματικό Πρωτάθλημα για τη συγκρότηση κλιμακίων 2019

Κλειστό Γυμναστήριο Ωραιοκάστρου «Κονταξοπούλειο»

17/02/2018

Κοπή Πίτας- Βραβεύσεις Αθλητών

Hotel Porto Palace

18/02/2018

2ο & 3ο Προκριματικό Τεχνικό Πρωτάθλημα για τη συγκρότηση κλιμακίων 2018

Κλειστό Γυμναστήριο Πυλαίας

31/03 & 01/04/2018

2ο Προκριματικό Πρωτάθλημα για τη συγκρότηση κλιμακίων 2019

Κλειστό Γυμναστήριο Ωραιοκάστρου «Κονταξοπούλειο»

21-22/04/2018

1ο Ανοιχτό Πανελλήνιο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α&Β κατηγοριών

Ε.Α.Κ Λάρισας

Μαϊος

Μήνας Αιμοδοσίας «Σταμάτης Κάσσης»

 

3-4/11/2018

2ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α&Β κατηγοριών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξάνθης «Φίλιππος Αμοιρίδης»

Τέλη Δεκεμβρίου 2018

3ο Προκριματικό Πρωτάθλημα για τη συγκρότηση κλιμακίων 2019

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣΚΛΙΜΑΚΙΩΝ:

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ

17-18/03/2018

1η Προπόνηση

26-27/05/2018

2η Προπόνηση

23-24/6/2018

3η Προπόνηση

Οι υπόλοιπες 2 προπονήσεις θα πραγματοποιηθούν από το Σεπτέμβριο και έπειτα

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ- ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

2-4/04/2018

1η Προπόνηση

31/08 & 1-2/09/2018

2η Προπόνηση

28-30/12/2018

3η Προπόνηση

 

Συνολικάκαι στις δύο κατηγορίες θα πραγματοποιηθούν από 15 προπονήσεις. Οι αθλητέςμπορούν να απουσιάσουν σε 5 προπονητικές μονάδες . Σε περίπτωση που ξεπεράσουντο όριο των απουσιών, οι αθλητές θεωρούνται εκτός κλιμακίων.

 

 

Αναλυτικάτα ονόματα των επίλεκτων αθλητών για το έτος 2018:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

1

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-53 ΑΝΔΡΩΝ

2

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-58 ΑΝΔΡΩΝ

3

ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ

 ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-58 ΑΝΔΡΩΝ

4

ΛΙΟΤΣΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

-63 ΑΝΔΡΩΝ

5

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-68 ΑΝΔΡΩΝ

6

ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-68 ΑΝΔΡΩΝ

7

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-74 ΑΝΔΡΩΝ

8

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-80 ΑΝΔΡΩΝ

9

ΚΑΡΑΛΙΑΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

-80 ΑΝΔΡΩΝ

10

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

ΙΩΣΗΦ

ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

-87 ΑΝΔΡΩΝ

11

ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-87 ΑΝΔΡΩΝ

12

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

+87 ΑΝΔΡΩΝ






 

ΕΦΗΒΩΝ 2001

 

 

 

1

ΜΠΕΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-45 ΕΦΗΒΩΝ 01

2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ

-48 ΕΦΗΒΩΝ 01

3

ΚΟΥΤΣΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-51 ΕΦΗΒΩΝ 01

4

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-55 ΕΦΗΒΩΝ 01

5

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

-59 ΕΦΗΒΩΝ 01

6

ΠΛΑΛΗΣ   

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-63 ΕΦΗΒΩΝ 01

7

ΖΗΣΗΣ

ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ

ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-63 ΕΦΗΒΩΝ 01

8

ΜΠΡΟΝΤΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

-68 ΕΦΗΒΩΝ 01

9

ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 01

10

ΤΖΙΒΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 01

11

ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-78 ΕΦΗΒΩΝ 01

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

+78 ΕΦΗΒΩΝ 01






 

ΕΦΗΒΩΝ 2002

 

 

 

1

ΝΟΒΑΚΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ

-45 ΕΦΗΒΩΝ 02

2

ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΟΑΤ

-48 ΕΦΗΒΩΝ 02

3

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ

-51 ΕΦΗΒΩΝ 02

4

ΣΙΜΟΓΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-55 ΕΦΗΒΩΝ 02

5

ΔΟΥΚΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-59 ΕΦΗΒΩΝ 02

6

ΘΟΛΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-59 ΕΦΗΒΩΝ 02

7

ΚΟΣΜΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-63 ΕΦΗΒΩΝ 02

8

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-68 ΕΦΗΒΩΝ 02

9

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 02

10

ΖΑΡΑΒΙΓΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΑΛΚΙΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 02

11

ΠΕΡΙΚΛΕΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

-78 ΕΦΗΒΩΝ 02

12

ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

+78 ΕΦΗΒΩΝ 02






 

ΕΦΗΒΩΝ 2003

 

 

 

1

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-45 ΕΦΗΒΩΝ 03

2

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

-48 ΕΦΗΒΩΝ 03

3

ΤΑΡΑΜΑΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

-48 ΕΦΗΒΩΝ 03

4

ΠΛΟΣΚΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-51 ΕΦΗΒΩΝ 03

5

ΜΕΤΑΞΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

-55 ΕΦΗΒΩΝ 03

6

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-59 ΕΦΗΒΩΝ 03

7

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-59 ΕΦΗΒΩΝ 03

8

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-63 ΕΦΗΒΩΝ 03

9

ΔΑΔΟΥΠΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-68 ΕΦΗΒΩΝ 03

10

ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 03

11

ΓΚΑΝΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

-73 ΕΦΗΒΩΝ 03

12

ΖΗΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-78 ΕΦΗΒΩΝ 03

13

ΤΣΑΠΤΣΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

+78 ΕΦΗΒΩΝ 03

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

 

1

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2

ΤΣΑΜΠΑΛΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

-49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

4

ΤΣΙΓΚΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

-53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

5

ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-57 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

6

ΠΕΡΙΚΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-62 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

7

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

-67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

8

ΜΟΥΚΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

-73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9

ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ

ΜΟΡΦΩ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

+73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ






 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2001

 

 

 

1

ΣΟΥΛΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

2

ΜΑΡΤΙΝΑΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

3

ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

4

ΠΕΚΡΙΔΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

5

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

6

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

7

ΓΟΥΓΟΥΣΗ

ΗΛΙΑΝΑ

ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

8

ΞΑΝΘΙΑΚΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

9

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

10

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΙΗΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

11

ΒΑΣΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01

12

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 01






 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002

 

 

 

1

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

3

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

4

ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

5

ΚΑΛΤΕΚΗ

ΦΑΙΔΡΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

6

ΓΙΟΜΑΤΑΡΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

7

ΚΕΧΑΪΔΟΥ

ΑΛΚΜΗΝΗ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

8

ΣΥΡΙΩΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

9

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

10

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ

ΦΑΝΗ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02

11

ΣΙΑΪΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 02






 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003

 

 

 

1

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

-42 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

2

ΜΙΤΣΙΓΙΩΡΓΗ

ΣΤΕΛΛΑ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

-44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

4

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

5

ΠΕΤΡΑΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

6

ΤΣΑΛΕΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

7

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

8

ΦΡΑΓΓΟΥ

ΕΥΘΑΛΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

9

ΛΕΒΒΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

10

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

11

ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

12

ΜΠΟΠΤΣΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 03

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2004

 

 

 

1

ΤΟΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 04

2

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ 04

3

ΠΟΝΗΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-41 ΠΑΙΔΩΝ 04

4

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 04

5

ΓΚΟΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 04

6

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 04

7

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-53 ΠΑΙΔΩΝ 04

8

ΦΡΑΔΕΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-57 ΠΑΙΔΩΝ 04

9

ΜΑΡΕΤΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

-61 ΠΑΙΔΩΝ 04

10

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-65 ΠΑΙΔΩΝ 04

11

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

+65 ΠΑΙΔΩΝ 04






 

ΠΑΙΔΩΝ 2005

 

 

 

1

ΜΠΑΡΚΩΦ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 05

2

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ 05

3

ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΟΒ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-41 ΠΑΙΔΩΝ 05

4

ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟΑΤ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 05

5

ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 05

6

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 05

7

ΧΟΥΡΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ

-53 ΠΑΙΔΩΝ 05

8

ΤΟΤΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

-57 ΠΑΙΔΩΝ 05

9

ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ

-61 ΠΑΙΔΩΝ 05

10

ΠΛΕΠΛΕΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-65 ΠΑΙΔΩΝ 05

11

ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

-65 ΠΑΙΔΩΝ 05






 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2006

 

 

 

1

ΜΙΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-27 ΠΑΙΔΩΝ 06

2

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-30 ΠΑΙΔΩΝ 06

3

ΝΤΟΜΠΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 06

4

ΧΑΔΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 06

5

ΚΑΠΠΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ 06

6

ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ.

-37 ΠΑΙΔΩΝ 06

7

ΚΟΪΤΣΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ

-41 ΠΑΙΔΩΝ 06

8

ΟΥΖΟΥΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 06

9

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 06

10

ΤΑΣΣΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 06

11

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ 06

12

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-57 ΠΑΙΔΩΝ 06

13

ΕΞΑΡΧΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

-57 ΠΑΙΔΩΝ 06

14

ΔΑΡΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

+57 ΠΑΙΔΩΝ 06






 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2007

 

 

 

1

ΜΥΤΗΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000

-27 ΠΑΙΔΩΝ 07

2

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-30 ΠΑΙΔΩΝ 07

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 07

4

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-37 ΠΑΙΔΩΝ 07

5

ΝΑΖΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ

-41 ΠΑΙΔΩΝ 07

6

ΑΜΑΝΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 07

7

ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 07

8

ΒΙΝΤΙΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ

-49 ΠΑΙΔΩΝ 07

9

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

-53 ΠΑΙΔΩΝ 07

10

ΣΑΒΒΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ

-57 ΠΑΙΔΩΝ 07

11

ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ

ΔΡΟΣΟΣ

ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

+57 ΠΑΙΔΩΝ 07






 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2008

 

 

 

1

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-27 ΠΑΙΔΩΝ 08

2

ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

-30 ΠΑΙΔΩΝ 08

3

ΚΙΤΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-33 ΠΑΙΔΩΝ 08

4

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

-37 ΠΑΙΔΩΝ 08

5

ΠΙΣΤΟΛΑΣ

ΔΗΜΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-41 ΠΑΙΔΩΝ 08

6

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΑΙΘΕΡΑΣ

-45 ΠΑΙΔΩΝ 08

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004

 

 

 

1

ΚΙΟΥΛΑΦΤΣΗ

ΙΡΕΜ

ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ

-33 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04

2

ΛΙΟΥΓΚΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-37 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04

3

ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

-41 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04

4

ΕΡΓΑΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04

5

ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ

ΑΔΕΛΑΪΔΑ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

-44 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 04

6

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

<